Działamy na terenie całego Śląska: + 48 692 605 275

O nas

Od 10 lat sprowadzamy sprzęt rehabilitacyjny renomowanych niemieckich marek. Zaopatrujemy firmy oraz indywidualnych Klientów. Od 2017 roku wprowadziliśmy również możliwość wypożyczania profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego na Mazowszu. Od 2018 roku w ramach grupy otworzyliśmy wypożyczalnię obsługującą rynek Śląski.

Nasza oferta jest bardzo szeroka, od mniejszych sprzętów jak balkoniki, wózki, po specjalistyczne, mniej spotykane w wypożyczalniach wózki elektryczne czy shodołazy. Specjalizujemy się w wypożyczaniu 4-funkcyjnych elektrycznych łóżek rehabilitacyjnych najwyższej jakości, wiodącej na rynku firmy BURMEIER. W ofercie posiadamy również koncentratory tlenu INVACARE PERFECTO 2 – znakomicie nadające się do prowadzenia terapii tlenowej w  warunkach domowych.

Sprzęt, który oferujemy jest w 100% sprawny, zadbany i każdorazowo przed wypożyczeniem sprawdzany pod względem bezpieczeństwa i higieny.

DZIAŁAMY NA TERENIE ŚLĄSKA.

CO NAS WYRÓŻNIA

  • Nie pobieramy kaucji.
  • Nie ma konieczności przyjeżdżania do wypożyczalni, aby podpisać umowę.
  • Sprzęt dowozimy do Klientów na terenie Śląska. Zapewniamy wniesienie, montaż i instruktaż z obsługi  (koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od miejsca montażu).
  • Do wypożyczenia potrzebne minimum formalności (wymagany jedynie dowód osobisty, na podstawie którego zawierana jest umowa na czas nieokreślony).
  • Telefon czynny 24h/7.
  • Możliwość składania zamówień niestandardowych.

RENT-MED to gwarancja dostępności sprzętu oraz niskiej ceny w połączeniu z wysoką jakością i profesjonalną obsługą.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.