Działamy na terenie całego Śląska: + 48 692 605 275

Regulamin

Postanowienia wstępne

Poniższy tekst stanowi regulamin sklepu oraz wypożyczalni internetowej prowadzonej pod adresem www.rent-med.slask.pl. Operatorem sklepu jest RENT-MED s.c. z siedzibą w: 42-424 Drogomyśl, Nad Brzegiem 1. Regulamin ten obowiązuje Sprzedawcę oraz wszystkich Klientów korzystających z usług tego sklepu internetowego. Niniejszy regulamin obowiązuje od 25.10.2018 roku.

Wyłączne prawo do prowadzenia wskazanego powyżej sklepu, ma firma RENT-MED s.c., zwana w niniejszym regulaminie Sprzedawcą.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.rent-med.slask.pl są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu świadczenia usług wynikające z nieznajomości lub z faktu nieprzestrzegania niniejszego regulaminu nie będą rozpatrywane.

Informacje o Sprzedawcy

RENT-MED s.c.

Nad Brzegiem 1

43-424 Drogomyśl

NIP: 5482706800

mBank: 20 1140 2004 0000 3502 7815 1429

Zamówienia

Sklep internetowy prowadzi wynajem oraz sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet. Realizacja zamówienia wynosi od 2 do 10 dni roboczych (od momentu finalizacji płatności) oraz zależy od dostępności towaru.

Złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Informacje dotyczące produktów w sklepie internetowym rent-med.slask.pl nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, lecz zaproszenie do zawarcia umowy. Poprzez wypełnienie formularza zamówienia Klient składa ofertę kupna/wypożyczenia określonego produktu.

Sprzedawca zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty.

Prezentowane na stronach sklepu zdjęcia i inne formy wizualizacji oraz prezentacji produktów nie oddają ich rzeczywistej wielkości – mają jedynie charakter informacyjny.

Dokonywanie zmian oraz wycofania zamówienia

Nie można dokonać zmian ani anulować zamówienia po potwierdzeniu telefonicznym z pracownikiem RENT-MED.

Wszelkie zmiany zamówienia po dokonaniu płatności (w przypadku płatności przelewem) muszą być uzgadnianie za pośrednictwem maila oraz za porozumieniem dwóch stron.

Ceny

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. Spółka nie jest podatnikiem VAT.

Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta.

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.

Formy płatności

1. Płatność przelewem: 

RENT-MED s.c.

Nad Brzegiem 1, 43-424 Drogomyśl

mBank: 20 1140 2004 0000 3502 7815 1429

2. Płatność za pobraniem pracownikowi RENT-MED w momencie dostarczenia sprzętu do domu, bądź przy odbiorze osobistym w punkcie RENT-MED: Nad Brzegiem 1, 43-424 Drogomyśl.

3. Płatność kartą pracownikowi RENT-MED w momencie dostarczenia sprzętu do domu, bądź przy odbiorze osobistym w punkcie RENT-MED: Nad Brzegiem 1, 43-424 Drogomyśl.


Formy i koszt dostawy

Wszystkie zamówienia na terenie Śląska realizowane są przez firmę RENT-MED s.c. 

Opłata za dowóz ustalana jest indywidualnie w drodze mailowej, bądź telefoniczej.

Paragony i faktury

Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiana jest faktura.

Fakturę należy zachować.

Terminy realizacji zamówień

Zamówiony produkt dostarczany jest w terminie od 2 do 10 dni roboczych od daty wpłynięcia zamówienia / wpłynięcia należności, jeżeli realizują Państwo płatność przelewem.

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedochowanie terminu z przyczyn od niego niezależnych, w szczególności w przypadku wystąpienia siły wyższej. W razie zaistnienia przyczyn uniemożliwiających realizację zamówienia w terminie wskazanym na stronie internetowej sklepu, Sprzedawca niezwłocznie zawiadomi o nich Klienta podając jednocześnie przewidywany czas realizacji zamówienia. W takim przypadku Klient może wycofać zamówienie.

Reklamacje i zwroty


I. Rezygnacja z zamówienia

W przypadku opcji dostawy do domu mają Państwo prawo do rezygnacji z przyjęcia sprzętu. W takiej sytuacji zostaną Państwo obarczeni jedynie kosztami dostawy. W przypadku płatności online bądź przelewem opłata za sprzęt zostanie zwrócona w takiej samej formie płatności.

W przypadku przyjęcia sprzętu u Państwa w domu, bądź wypożyczenia sprzętu z magazynu, zwrot ani wymiana nie będą możliwe a opłata za miesięczny wynajem nie zostanie zwrócona.

II. Zwroty

1. Zgłoszenie rezygnacji z dalszego wypożyczenia sprzętu medycznego powinno nastąpić przynajmniej 1 dzień  przed końcem okresu opłaconego; zgłoszenie odbioru w ostatnim dniu okresu wypożyczenia lub po tym terminie skutkuje pobraniem opłaty za kolejny pełny okres najmu. (Np. jeżeli umowa jest od dnia 21, to w celu zrezygnowania z kolejnego miesiąca należy zadzwonić najpóźniej 20 dnia kolejnego miesiąca).

2. Wypożyczony sprzęt medyczny należy zwrócić w stanie sprawnym i czystym; za zwrot brudnego sprzętu medycznego pobierana jest opłata w wysokości 50 zł.

3. W przypadku dowiezienia sprzętu medycznego do Klienta, odbiór następuje po zgłoszeniu telefonicznym; wypożyczalnia ma 5 dni roboczych na odbiór wypożyczonego sprzętu.

4. Wypożyczający zobowiązuje się do pokrycia kosztów związanych z pogorszeniem stanu wypożyczonego sprzętu ponad  zużycie wynikające z normalnej eksploatacji.

III. Reklamacje

Wypożyczający ma prawo do korzystania z w pełni sprawnego  sprzętu medycznego; wszelkie usterki wynikające z wad ukrytych niezależnych od Wypożyczającego, Wypożyczalnia jest zobowiązana usunąć w jak najszybszym czasie.

Wypożyczalnia pobiera opłatę za dojazd w przypadku zgłoszenia bezpodstawnej usterki sprzętu medycznego (brak prądu, poluzowane kable zasilające itp.) w wysokości 1zł netto/km, jednak nie mniej jak 30 zł.


  ZE WZGLĘDÓW HIGIENICZNYCH MATERACE ORAZ KANIULE NOSOWE  NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM.

  Polityka prywatności oraz bezpieczeństwo danych osobowych

  1. Administratorem baz danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu jest firma RENT-MED s.c.

  2. Firma RENT-MED s.c. zobowiązuje się̨ do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku. Kupujący podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę̨ na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. Klient ma w każdej chwili możliwość́ wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

  3. Szczegółowe zasady zbierania, przetwarzania i przechowywania danych osobowych wykorzystywanych w celu realizacji zamówień przez sklep www.rent-med.slask.pl zostały opisane w Polityce prywatności, która znajduje się pod adresem: http://rent-med.slask.pl/strona/polityka_prywatnosci

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoplo.pl