Działamy na terenie całego Śląska: + 48 692 605 275

DEZYNFEKCJA przede wszystkim.
2.jpg

Zarówno w szpitalach jak i innych zakładach opieki medycznej kładziony jest duży nacisk na sterylność. Środowisko sterylne szczególnie ciężko jest utrzymać w warunkach, gdzie przebywa dużo chorych. Podobnie sytuacja wygląda w wypożyczalniach sprzętu medycznego.

Dbając zarówno o Państwa jak i nasze zdrowie podchodzimy do tematu poważnie. Jako że nie przeprowadzamy ankiet z klientami na temat przebywanych chorób, jak również nie mamy możliwości weryfikacji tego typu informacji, każdy sprzęt dezyfekowany jest pod kątem choroby zakaźnej. Sprzęt dezynfekujemy preparatem Ecolab Incidin, specjalnie przeznaczonym do tego typu urządzeń w zakładach medycznych. Dodatkowo używamy parownicy, która pod ciśnieniem 3,2 barów skutecznie usuwa bakterie i plamy. Przed samym złożeniem/wynajęciem sprzętu dezynfekujemy dodatkowo barierki w łóżkach oraz rączki w wózkach czy balkonikach, czyli takie miejsca, z którymi pacjent ma bezpośredni kontakt.

Niestety po zweryfikowaniu preparatów oraz urządzeń dostępnych na rynku doszliśmy do wniosku, że nie jesteśmy w stanie zdezynfekować materacy piankowych jak również przeciwodleżynowych tak, aby dać Państwu 100% pewność, że produkt jest sterylny.

Biorąc pod uwagę powyższe, ze względów higienicznych nie wypożyczamy materacy. Rekomendujemy zakup nowego materaca na własność, który jest oryginalnie zapakowany. Czasem pozorna oszczędność może okazać się zbyt dużym ryzykiem. Warto wziąć to pod uwagę rozważając wypożyczenie łóżka z materacem.

Zobacz: nowy materac piankowy , nowy materac przeciwodleżynowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.